Home Про Нас Команда

Команда

В центрі розвитку та дозвілля «Територія Дитинства» працюють уважні, освічені, мудрі та відкриті до спільної з дітьми співпраці викладачі. В основу своєї роботи вони покладають повагу до дітей та їх близьких, духовність та професійні здобутки.

Наша Команда

Викладач з раннього розвитку дитини, підготовки до школи, науки, творчості, каліграфії. Інструктор з розвитку пам’яті, уваги, образного мислення.

Будь -який урок – це несподіванка і цікава пригода для дітей. Кожний урок проходить з веселим та нестандартним підходом.

Викладач з хореографії
Керівник танцювального ансамблю «МАНІФІК».

Лауреат всеукраїнських та міжнародних танцювальних конкурсів та фестивалів. ЇЇ вихованці також неодноразово ставали лауреатами та конкурсантами міжнародних фестивалів.
Дуже творча людина, ніякі перешкоди не зупинять її на шляху досягнення позитивного результату.
Викладач який керується правилом: «Що для досягнення мети, необхідно плідно та наполегливо працювати» і привчає до цього дітей. Навіть маленькі дітки на її уроках крім рухів та танців встигають вивчити такі складні назви, як «Battements tendu», «Battements tendu jete», «Changement de pieds», «Echappe», «Fondu», «Saute».

Головний адміністратор центру.

Будь – яке питання, яке у вас виникає, ця людина вирішує з легкістю. Відповідь знайдеться для кожного з будь – якого питання, яке стосується навчання. Після спілкування з цією людиною у вас завжди буде гарний настрій.

Викладач англійської мови.

Більш творчого викладача ви не зустрінете. Основний принцип в роботі який застосовується – це індивідуальний та творчий підхід до кожної дитини. «В грі дитина швидше навчиться, ніж зазубрюючи слова і фрази». Уроки завжди веселі, емоційні, позитивні та пізнавальні.

Викладач з дошкільного виховання, підготовки до школи, організатор-методист дошкільної діяльності; спеціаліст з фінансів; інструктор з розвитку пам.яті, уваги  та скорочитання

Дуже порядна, усміхнена людина. ЇЇ креативно – творчий підхід у викладанні дуже подобається дітям та їх батькам. Її любов до дітей не знає меж.